Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #40184

MÜÜGIJUHT

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö põhieesmärk on tulemuslik müügimeeskonna juhtimine.
* Sortimendi kokkulepete sõlmimine
* Müügiesindajate ja telefonimüüjate töö korraldamine ning nende abistamine
* Kliendisuhte hoidmine
* Müügi- ja turunduskampaaniate korraldamine
* Müügiplaani jälgimine ja täitmine
* Klienditeenendamise tagamine jne

Ootused kandidaadile

* Müügi- ja juhtimisalane töökogemus
* Vene keele oskus suhtlustasandil
* kasuks tuleb inglise ja/või soome keele oskus
* väga hea analüüsioskus
* eesmärkidele orienteeritus
* väga hea suhtelmisoskus
* kestasemel arvuti kasutamise oskus
* B kategooria autojuhilubade olemasolu

Ettevõte pakub

* Vaheldusrikast tööd kiiresti arenevas kontsernis
* Koolitusvõiumalust ka väljaspool Eestit
* Konkurentsivõimelist kompensatsiooni paketti

Lisainfo

Tegemist ettevõttega AS TALLEGG

Tööpakkumise number
#40184
MÜÜGIJUHT