Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #223051

Müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesanded on seotud tarbesõidukite turul uue toote - FleetBoard (vt www.fleetboard.com) - müügi käivitamise, edendamise ja aktiivmüügiga, sh:
- müügistrateegia loomine ja toote müük klientidele
- klientidele väljaõppe korraldamine ning osalemine messidel
- turuanalüüs ja aruandlus

Ootused kandidaadile

- kesk-eri või kõrgharidus (soovitavalt tehniline või majandusalane)
- vähemalt 5-aastane müügitöö kogemus
- teadmised raskeveokitest ja logistikast
- väga hea eneseväljendus- ja suhtlusoskus
- eesti ja vene keele oskus väga heal tasemel
- inglise või saksa keele oskus väga heal tasemel
- arvuti kasutamise ja presentatsioonide tegemise oskus väga heal tasemel
- B ja C kat. kehtivate juhilubade olemasolu

- võimalus töötada FleetBoard toote turuletoomise ja arendamisega uuel loodaval ametikohal
- liikuva iseloomuga tööd ja välislähetusi
- koolitusi ja enesetäienduse võimalusi
- eduka töö eest väärilist tasu

Lisainfo

Kasuks tuleb eelnev töökogemus telemaatika alal.

Tööpakkumise number
#223051

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. aprill 2011
Kuulutus sisestati:
25. märts 2011

AS Silberauto on sõiduautode ja tarbesõidukite müügi- ning hooldusettevõte. 20-aastase autonduskogemusega suurettevõte tegutseb Eesti ja Leedu turul ning on peaesinduseks tuntud kvaliteetbrändidele Mercedes-Benz, Chrysler, Jeep, Dodge ning Mitsubishi.

Vaata rohkem

Müügijuht