Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #177343

Müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö eesmärgiks on luua ja arendada kontakte välismaa (Skandinaavia) klientidega müügimahtude suurendamise eesmärgil

Ootused kandidaadile

-kõrgharidus,
-väga hea rootsi või norra keele oskus nii kõnes kui kirjas,
-hea inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas,
-organiseerimis- ja vastutusvõime,
-suhtlemisoskus ja koostöövõime,
-aktiivne ja positiivne ellusuhtumine ning loov ja pühendunud lähenemine tööle,

Ettevõte pakub

-huvitavat ja mitmekesist tööd,
-eneseteostusvõimalust,
-kaasaegset töökeskkonda ja motiveerivat töötasu.

Tööpakkumise number
#177343
Müügijuht