Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #21382

Müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Kodutehnika-, olmeelektroonika hulgimüügi organiseerimine,
  • toodete tellimine,
  • suhtlemine välistarnijatega,
  • müügiplaanide koostamine,
  • töö hulgiostjatega (olemasolevate kliendisuhete hoidmine ja arendamine ja uute klientide pidev juurde otsimine).

Ootused kandidaadile

  • Vähemalt 3 aastane töökogemus toote- või müügijuhi ametikohal või projektijuhi töökogemus. Eriti hea, kui see töökogemus on kodutehnika ja/või olmeelektroonika müügi valdkonnas.
  • Soome keel suhtlustasandil, inglise keel tehnilise dokumentatsiooni arusaamine, vene keel suhtlustasandil
  • Kandidaadilt ootame iseseisvust ja algatusvõimet.

Ettevõte pakub

  • mitmekesist tööd arenevas organisatsioonis
  • võimalust tõusta karjääriredelil
  • tööle vastavaid lisasoodustusi (auto, telefon)
  • tulemusele vastavat palka 11 000 - 16 000

Tööpakkumise number
#21382
Müügijuht