Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #138719

Müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- uute välisturgude ja -klientide leidmine
- heade kliendisuhete hoidmine ja arendamine
- müügiläbirääkimiste pidamine ja lepingute sõlmimine
- müügiplaanide koostamine ja jälgimine
- turusituatsiooni analüüs

Ootused kandidaadile

- varasem iseseisev müügijuhtimise kogemus
- väga hea suuline ja kirjalik inglise keele oskus, vene keel suhtlustasandil
- initsiatiivikus ning väga hea läbirääkimisoskus

Ettevõte pakub

- tööd rahvusvaheliselt edukas ettevõttes
- stabiilset töösuhet
- konkurentsivõimelist töötasu ja häid töötingimusi

Tööpakkumise number
#138719

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. veebruar 2008
Kuulutus sisestati:
25. jaanuar 2008

AS Graanul Invest on bioenergeetika arendamisega ja taastuvenergia tootmisega tegelev ettevõte, mis alustas oma tegevust 2003. aastal. Ettevõte on kiiresti arenenud ja tänaseks kasvanud Baltimaade suurimaks puidugraanulite tootjaks, mis kuulub tootmismahult Euroopa esiviisikusse.

Seoses ettevõtte kiire kasvuga ja arenguga otsime rahvusvahelistel turgudel tegutsevat
MÜÜGIJUHTI

Vaata rohkem

Müügijuht