Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #143516

Müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • aktiivne Motors24-teenuse müük uutele ja olemasolevatele klientidele
  • osalemine teenuse arendamisel ja loomisel
  • müügitulemuste, prognooside, aruannete koostamine ja analüüs
  • ettevõte reklaamialases töös osalemine
  • müügijärgse teeninduse korraldamine, juhtimine, arendamine

Ootused kandidaadile

  • varasem tulemuslik aktiivse müügitöö kogemus
  • teadmised müügitööst ja heatasemelisest klientiteenindusest
  • hea suuline ning kirjalik eneseväljendamise oskus
  • eesti keele oskus kõrgtasemel, inglise keele oskus kesktasemel
  • läbirääkimisoskus
  • auto kasutamise võimalus, B-kategooria juhilubade olemasolu

Kasuks tuleb:

  • varasem kogemus meedia müügist
  • kõrgharidus
  • oskus ise oma tööd planeerida
  • vene keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

  • meeldivat töökeskonda ja meeskonda
  • eneseteostuse võimalust ja tõsiseid väljakutseid
  • tulemustest sõltuvat motiveerivat sissetulekut

Tööpakkumise number
#143516

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 12000 €/kuus
Kuulutus aegub:
25. märts 2008
Kuulutus sisestati:
6. märts 2008
Lisainfo palga kohta:
Tulemustasud igakuiselt

AS Autoinfo.ee on Eesti vanim kasutatud autode müügikeskkond internetis ning kuulub suurde Soome ajakirjandus kontserni Alma Media.

Vaata rohkem

Müügijuht