Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #194039

Müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

müügimeeskonna juhtimine
müügiplaanide koostamine ja täitmine
igapäevane suhtlemine klientidega, uute klientide leidmine ja kontaktide loomine
reklaamkampaaniate läbiviimine, müügitegevuse ja -tulemuste analüüs

Ootused kandidaadile

kogemus ja oskus juhtida müügimeeskonda
väga hea suhtlemis- ja argumenteerimisoskus
kõrge enesemotivatsioon ja ambitsioonikus
julgus teha otsuseid

Ettevõte pakub

korralikku põhipalka, lisaks tulemustasu
toetavat meeskonda innovatiivses töökeskkonnas
huvitavat ja vaheldusrikast tööd

Lisainfo

CV-le palume lisada motivatsioonikiri.

Tööpakkumise number
#194039

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. aprill 2010
Kuulutus sisestati:
1. aprill 2010

ARTIST SISERAADIOD OÜ on 2002. aastal loodud muusikaprogrammide tootmise ja reklaamivahenduse ning audiosüsteemide paigalduse ja hooldusega tegelev ettevõte, kus töötavad oma ala parimad IT-, muusika- ja reklaamispetsialistid.
Meie klientideks on ligi 100 erinevat Eesti ja Läti kaubandus- ja teenindusettevõtet, kelle siseraadio hea käekäigu eest me hoolt kanname.

Vaata rohkem

Müügijuht