Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #22178

Müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

tööks on aktiivne müügitegevus ja läbirääkimiste pidamine Baltikumis ja Venemaal (klientidega puidutööstusest); müügiplaanide koostamine; müügi- ja turuanalüüs ning toodete hinnakujundus.

Ootused kandidaadile

Konkursis ootame osalema: majandusliku kõrgharidusega; eesti, vene ja inglise keele oskusega; ettevõtlikke, iseseisvaid ning müügilise natuuriga kandidaate. Soovitav on töökogemus puidu- või vaigutööstusest ning tulemusliku töö kogemus müügi- marketingi valdkonnas.

võimalust esindada Baltikumi üht suurimat sünteeskeemia tootjat rahvusvahelises mastaabis, ametikoha väärilist töötasu ja ametiautot.

Lisainfo

  • PS! Müügijuht võetakse tööle Viru Liimid AS Tallinna büroose!
Kandideerimiseks palume CV saata konsultatsiooni- ja personaliotsingufirmasse ARIKO RESERV, e-mail:cv@areserv.ee, Märgusõnaga:"VKG"

Tööpakkumise number
#22178

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. juuni 2003
Kuulutus sisestati:
11. juuni 2003

VIRU KEEMIA GRUPP AS on 1100 töötajaga kümnest tütarettevõttest koosnev kontsern Ida-Virumaal. Grupp on Eesti suurim keemiatööstusettevõte, mille 2002. a käive oli ligikaudu 700 miljonit krooni.
Tütarettevõte Viru Liimid AS on üks suurematest sünteeskeemia toodete tootjatest Baltikumis, mis annab tööd 110 inimesele. Ettevõtte tootevalikusse kuuluvad karbamiid- ja fenoolformaldehüüdvaigud puidutööstusele, epoksüvaigud ja liimid, ehitusmastiksid ja antiseptikud ning silokonservandid põllumajandusele.

Vaata rohkem

Müügijuht