Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #23046

Müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

peamisteks tööülesanneteks on firma esindamine ja toodete tutvustamine Eestis, sh. turundus- ja koolitusürituste organiseerimine, turusituatsiooni ja kliendivajadustega kursisolek, maaletoojate ja müüjate toetamine ning klientidega suhtlemine.

Ootused kandidaadile

  • antud valdkonna ja toodete tundmine
  • müügitöö kogemus
  • hea inglise keele oskus, soome keele oskus tuleb kasuks
  • soovitavalt tehniline kõrgharidus

Ootame kandideerima iseseisvaid, algatusvõimelisi ja aktiivseid, heade läbirääkimis- ja esinemisoskustega inimesi, kellel on piisavalt praktilisi töökogemusi.

põhjalikku tootekoolitust Soomes, huvitavat ja stabiilset tööd ning konkurentsivõimelist motivatsioonipaketti.

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata cv ja motivatsioonikiri konsultatsiooni- ja personaliotsingufirmasse ARIKO RESERV, e-mail:cv@areserv.ee, Märgusõna:"ORAS"

Tööpakkumise number
#23046
Müügijuht