Värsked tööpakkumised

Müügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 26718

Tööpakkumise number

26718

Töö kirjeldus

peamisteks tööülesanneteks on müügiprotsessi planeerimine ja analüüs, müügiesindajate töö koordineerimine ja motiveerimine ning suhtlemine võtmeklientide ja hulgimüüjatega.

Nõudmised kandidaadile

• Sobivatel kandidaatidel on meditsiini- või farmaatsiaalane kõrgharidus, hea inglise ja vene
keele oskus ning MS Office arvutiprogrammide kasutamise kogemus.
Soovitav on eelnev müügi- või tootejuhtimiskogemus ravimifirmas.

Pakume huvitavat ja pingelist tööd, täiendkoolitust, korralikku palka, elukindlustust ja
ametiautot.

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata ametikäigukirjeldus konsultatsiooni- ja personaliotsingufirmasse Ariko ReServ, e-mail: cv@areserv.ee
märgusõnaga: "NOVARTIS"

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. veebruar 2004
Kuulutus sisestati:
23. jaanuar 2004

Rahvusvaheline kontsern Novartis kuulub maailma juhtivate ravimitootjate hulka. Nimi tuleneb ladinakeelsest väljendist “novae artis” ning tähendab uusi oskusi. See peegeldab meie pühendumust uurimistööle ning arendustegevusele, mille tulemuseks on uued ravimid. Lisainfo www.novartis.com