Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #26718

Müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

peamisteks tööülesanneteks on müügiprotsessi planeerimine ja analüüs, müügiesindajate töö koordineerimine ja motiveerimine ning suhtlemine võtmeklientide ja hulgimüüjatega.

Ootused kandidaadile

  • Sobivatel kandidaatidel on meditsiini- või farmaatsiaalane kõrgharidus, hea inglise ja vene
keele oskus ning MS Office arvutiprogrammide kasutamise kogemus.
Soovitav on eelnev müügi- või tootejuhtimiskogemus ravimifirmas.

Pakume huvitavat ja pingelist tööd, täiendkoolitust, korralikku palka, elukindlustust ja
ametiautot.

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata ametikäigukirjeldus konsultatsiooni- ja personaliotsingufirmasse Ariko ReServ, e-mail: cv@areserv.ee
märgusõnaga: "NOVARTIS"

Tööpakkumise number
#26718
Müügijuht