Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #28420

Müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

ülesandeks on IT toodete ja komponentide müük, kliendisuhete hoidmine ja arendamine.
Müügijuht allub müügidirektorile.

Ootused kandidaadile

  • Eeldused kandidaadi töökogemustele:
Vähemalt 3 aastat müügitöö kogemust, soovitavalt IT valdkonnas.

Eeldused kandidaadi oskustele:

  • infotehnoloogiatoodete tundmist
  • inglise keele oskust nii kõnes kui kirjas, vene kõnekeele oskust
  • head arvuti kasutamise oskust
  • soovitavalt kõrgharidust

Eeldused kandidaadi isiksusele:

  • head kommunikatsioonivõimet st. head suhtlemis- ja läbirääkimisoskust
  • aktiivsust ja iseseisvust
  • aktiivse müügitöö oskust
  • valmisolekut meeskonnatööks
  • eesmärgile orienteeritust, järjekindlust ja pingetaluvust

Lisainfo

PALUME CV SAATA E-MAIL: igor@areserv.ee

Tööpakkumise number
#28420
Müügijuht