Värsked tööpakkumised

Müügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 454589

Tööpakkumise number

454589

Töö kirjeldus

Müügijuhi peamisteks ülesanneteks on suhete hoidmine olemasolevate klientidega ja aktiivne uute klientide kaasamine.

Nõudmised kandidaadile

  • Eesti, soome ja inglise keele väga head valdamist (suuliselt ja kirjalikult).
  • Vene keele head valdamist (suuliselt ja kirjalikult).
  • Eelnevat kogemust müügivaldkonnas.
  • Orienteeritust tulemustele, keskendumisvõimet ja loomingulist suhtumist erinevate olukordade lahendamistel.
  • Oskust töötada kiiresti, vastutusrikkalt ja efektiivset.
  • Igapäevatööks vajalike arvutiprogrammide kasutamise oskust (Microsoft Office).
  • Ettevõtja soont ja huumorimeelt.
  • Head läbirääkimisoskust.
  • Presentatsioonide läbiviimise oskust.
  • Head rutiini taluvust.
  • Täpsust, süstemaatilisust ning tähelepanelikkust.
  • Oskust ja tahtmist suhelda erinevate inimestega.
  • Tööalaste ja isiklike väärtushinnangute olemasolu.
  • Valmisolekut tööalasteks komandeeringuteks.

Ettevõte pakub

  • Haaravat ja mitmekülgset tööd sise- ja eksportturgudel.
  • Konkurentsivõimelist töötasu ja/või boonust, sõltuvalt konkreetsetest töötulemustest.
  • Võimalust ennast proovile panna ja saavutada häid tulemusi vabas õhkkonnas, mille raamid väljenduvad ettevõtte poolt väljatöötatud strateegias.
  • Paindlikke ja häid töötingimusi kaasaegses keskkonnas.
  • Aktiivset ja tegusat kollektiivi.
  • Võimalust kaasa rääkida ettevõtte strateegia ja tegevuste arendamisel.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
7. veebruar 2017
Kuulutus sisestati:
9. jaanuar 2017

Andres on suurim ja vanim klaasist saunauste tootja Eestis, kelle tootevalikusse kuulub enam kui 200 kõrgekvaliteedilist toodet. Lisaks saunaustele pakume täisklaasist lahendusi saunadele ja duširuumidele, aurusaunauksi, klaasist siseuksi ning peegleid. Oluline osa valmistoodangust on saadaval maailma 35 riigis ning eelkõige Baltikumi, Soome, Skandinaavia, Ukraina, Venemaa ja Lääne-Euroopa maade turgudel.