Müügijuht
CVKeskus.ee klient Tööpakkumine on aegunud!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #670656
Kaugtöö võimalus

Müügijuht

Tallinn, Harjumaa , võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Töö kirjeldus

Otsime aktiivset ning hea suhtlusoskusega rootsi keelt valdavat müügijuhti, kelle tööülesanneteks on:

  • klientide nõustamine ja abistamine valikute teostamisel
  • müügi projektide juhtimine ja hinnapakkumiste koostamine
  • uute kontaktide loomine ning olemasolevate suhete hoidmine

Ootused kandidaadile

  • rootsi keele oskus (muud keeled tulevad kasuks)
  • head suhtlemis- ja läbirääkimisoskust
  • algatusvõimet ja soovi eneseteostuseks
  • soovi omandada uusi oskusi
  • vastutustundlikkust, korrektsust ja täpsust töö suhtes

Ettevõte pakub

  • püsivat pikaajalist töösuhet
  • motiveerivat tulemusest sõltuvat tasu
  • arenemisvõimalust meiega koos
  • vajadusel väljaõpet kohapeal

Tööpakkumise number
#670656

Tallinn, Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 1000 - 2000 €/kuus
Kuulutus aegub:
3. november 2020
Kuulutus sisestati:
5. oktoober 2020

Trükikoda Aktaprint on 2000.a. asutatud pakendeid ja reklaamtrükiseid valmistav trükiettevõte.

Meie toodanguks on kõrge kvaliteediga ja mitmekülgsete võimalustega pakendid ning reklaamtrükised. Nende hulgas: kartongist karbid ja pakendid, ajakirjad, voldikud, flaierid, plakatid, kalendrid, postkaardid, dokumendikaaned, raamatud jms.

Lisaks pakume trükiste täiendavat ja väärtust tõstvat töötlemist: fooliumtrükk, surutrükk, vesilakk, drip-off lakk, UV-lakk, lamineerimine.

Aktaprindis töötavad suurte kogemustega tippspetsialistid, kelle eesmärgiks on pakkuda sõbralikku ja paindlikku teenindust parima hinna ja kvaliteedi suhtega.

Vaata rohkem

Müügijuht