Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #51269

Müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • armastab müüa ja soovib realiseerida oma potentsiaali ekspordi suunal
  • aktiivne uute kanalite leidmisel ja suhete hoidmisel

Ootused kandidaadile

  • vene ja inglise keele väga hea valdamine (suuliselt ja kirjalikult)
  • eesti keele hea valdamine (suuliselt ja kirjalikult)
  • orienteeritud tulemustele
  • loominguline suhtumine probleemide lahendamisse
  • asjade olemuse mõistmine
  • oskus töötada kiiresti, vastutusrikkalt ja efektiivselt
  • tööks vajalike arvutiprogrammide oskus (Word, Excel)
  • ettevõtjalikku soont ja huumorimeelt
  • oskust ja tahtmist suhelda erinevate inimestega
  • tööalaste ja isiklike väärtuste evimist
  • valmisolekut tööalasteks komandeeringuteks

Ettevõte pakub

  • haaravat ja mitmekülgset tööd eksportturgudel
  • konkurentsivõimelist palka ja / või boonust, sõltuvalt töötulemustest
  • võimalust ennast proovile panna
  • saavutada häid tulemusi
  • vaba õhkkonda ettevõtte poolt välja töötatud strateegia raames
  • paindlikke ja häid töötingimusi
  • võimalust kaasa rääkida ettevõtte tegevuse ja strateegia arendamises

Lisainfo

  • Elulookirjeldusele palume lisada essee pikkusega 1 A4 leht teemal
"Kuidas ma müün edukalt ?"
  • Samuti palume lisada elulookirjeldusele ühe passifoto

Tööpakkumise number
#51269

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. september 2005
Kuulutus sisestati:
12. september 2005

mis tegeleb klaasi hulgimüügiga eksportturgudel ja kuulub kontserni Andrese Grupi AS.

Vaata rohkem

Müügijuht