Värsked tööpakkumised

Müügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 92218

Tööpakkumise number

92218

Töö kirjeldus

Seoses kasvamise ning vajadusega edasi liikuda, otsime oma Arendusosakonna meeskonda tugevat müügijuhti, kelle ülesandeks on pikaajaliste kliendisuhete loomine, hoidmine ja haldamine.

Nõudmised kandidaadile

Oma perfektselt kandidaadilt ootame

  • Aktiivset ellusuhtumist
  • Soovi suhelda ja tegeleda klientidega
  • Korrektset eesti keele oskust nii kõnes kui kirjas
  • Keskmisest paremaid teadmisi infotehnoloogiast ning infosüsteemidest
  • Müügitöö kogemust
  • Head avaliku esinemise oskust
  • Kaaskirja kandideerimisavaldusele teemal: "Minu nägemus pakutavast ametikohast"

Ettevõte pakub

  • Nooruslikku ning igati toetavat meeskonda
  • Võimalust ise otsustada tegevusplaanide üle
  • Põhipalka ning korralikku tulemustasu hea töö eest

Lisainfo

Töökoha saamisel aitab kaasa:

  • Kõrgharidus majanduslikul või IT-alal
  • sujuv inglise keele oskus
  • teadmised turundusest

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
19. veebruar 2007
Kuulutus sisestati:
19. jaanuar 2007

ADM Interactive on veebipartner. Pakume e-turundus- ja IT-teenuseid, kogemustega alates aastast 1997. Meie klientideks on peamiselt suurettevõtted ning reklaamiagentuurid. ADM-i koduturuks on Baltimaad, kuid loome ja arendame võrgukeskkondi kogu maailmas. Meie eesmärgiks on luua elavaid veebilahendusi. Samuti tegeleb ADM Interactive erinevate internetipõhiste infosüsteemide loomise, analüüsi, integreerimise ning arendusega. ADM´is töötab hetkel üle 25 professionaali. Tegemist on suurima veebiagentuuriga Eestis