Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #670234

Müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 30. september 2020
Kuulutus aegub:29. oktoober 2020

Töö kirjeldus

  • Hoiab ja arendab olemasolevaid kliendisuhteid ning leiab uusi kliente;

  • Nõustab kliente, tutvustab tooteid ning koostab pakkumisi;

  • Teeb aktiivset müügitööd;

  • Sõlmib kliendilepinguid;

  • Koostab müügiaruandluse ja müügiprognoosi ning viib viimase ka täide;

Ootused kandidaadile

  • Sul on varasem müügitöö kogemus, mis eeldab oskusi ja teadmisi, mida antud ametikoht nõuab (eelistatult autonduse valdkonnas, B2B);

  • Sul on eesti ja vene keele oskus kõnes ja kirjas. Inglise keele oskus tuleb igati kasuks;

  • Sul on oskus lahendada konflikte, väga hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus ning analüüsivõime;

  • Sul on motiveeritus aktiivsele/iseseisvale tööle ja tulemustele;

  • Oled iseloomult sõbralik, avatud, iseseisev, aus ja kohusetundlik, tagamaks klientide rahulolu ja ettevõtte eesmärkide täitmine ning sulle meeldib inimestega suhelda ja nende päev rõõmsamaks teha;

  • Sul on B-kategooria juhiload.

  • Konkurentsivõimelist töötasu stabiilses ja arenevas rahvusvahelises ettevõttes (põhipalk  +  motiveeriv boonussüsteem);

  • Tööks vajalikke vahendeid (sh tööauto);

  • Koolitusi;

  • Ettevõttepoolseid omatöötaja soodustusi;

  • Tõeliselt toredat ja sooja meeskonda;

  • Võimalust ettevõttesiseselt areneda;

  • Lõbusaid ja mitmekülgseid ühisüritusi.

Tööpakkumise number
#670234

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
30. september 2020

AD Baltic AS on ettevõtte AD International partner (rahvusvaheline autoosade hulgimüüja) Balti riikides ja Valgevenes. Meie klientideks on töökojad, autovaruosade müügipunktid, edasimüüvad töökojad, kaubanduskeskused ja teised ärikliendid - need, kes otsivad kiireid ja kvaliteetseid lahendusi.
Meie eesmärk on see, et klient leiaks selle, mida ta otsib — töökinnastest kuni hooldusvarustuseni.

Vaata rohkem

Müügijuht