Värsked tööpakkumised

Müügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 65598

Tööpakkumise number

65598

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda aktiivset MÜÜGIJUHTI.

Müügijuhi tööülesanneteks on RIPPLAETOODETE MÜÜK.

Toodetega tutvumiseks palume külastada: www.ripplaed.ee

Nõudmised kandidaadile

Sind iseloomustavad sellised omadused nagu: aktiivsus, algatusvõime, sõbralikkus, organiseerimisvõime, järjekindlus, täpsus ja enesekindlus ning koostöövalmidus. Sa saad hakkama vene keelt kõnelevate klientidega suheldes.
Kasuks tuleb kui:
* omad eelnevat töökogemust aktiivse müügi alal
* oskad kasutada arvutit tavakasutaja tasemel
* oled hea suhtlemisoskusega

Pakume mitmekesist tööd, palju võimalusi eneseteostuseks müügitöö alal ning töötasu, mis on seotud sinu töötulemustega. Lisaks põhipalgale kompenseerime mobiiltelefoni arved ning ametiauto kasutamise. Töö toimub kaasaegses töökeskkonnas ning nooruslikus kollektiivis. Samuti on rohkelt võimalusi aktiivselt osaleda firma arendamises – kõik ettepanekud ja uuendused, mis aitavad sinu ja ettevõtte tööd paremaks muuta, võtame vastu avasüli.

Lisainfo

Kandideerides lisa CV-le kindlasti ka kaaskiri.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
15. mai 2006
Kuulutus sisestati:
26. aprill 2006