Värsked tööpakkumised

Müügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 60994

Tööpakkumise number

60994

Töö kirjeldus

Koostöös tegevjuhiga on uuel müügijuhil vabad käed firma müügistrateegia ja –taktika arendamiseks. Müügijuht peaks eelkõige leidma vastused küsimustele:

  • Kui klient on täna rahul, siis mida tuleks talle homme pakkuda?
  • Kuidas töötulemuste analüüsi tuleviku kavandamisel efektiivsemalt kasutada?
  • Kuidas seni otse tegevjuhile allunud tosinaliikmelist müügimeeskonda veel paremini motiveerida?
  • Milliseid tootjate pakutud turundustegevusi tuleks Eestis kopeerida ja mida marketingi alal ise ette võtta?
  • Kes ja kus on need huvipakkuvad tootjad, kellega täna veel koostööd ei tehta?

Sul on võimalus meie efektiivses teamis müügijuhina töötades osaleda tootejuhtimises ning huvi ja soovi korral ka ostutegevuses.

Nõudmised kandidaadile

Loodame, et Sul on müügi- ja turundustöös oma seisukohad, mida tänu varasemale edukale müügijuhtimiskogemusele hästi esitada ja põhjendada oskad. Eduka töötamise eeldusteks on ka head läbirääkimisoskused, hea pingetaluvus ja head liidriomadused.

Töös on hädavajalik:

  • Väga hea eesti keele oskus kõnes ja kirjas
  • Hea inglise keele oskus (vene ja teiste keelte oskus annab lisaeelise)
  • MS Office kasutamise kogemus
  • Kehtiv juhiluba

Pakume Sulle võimalust tähena tõusta eduka kiirestiareneva firma müügijuhi positsioonile ning meie klientide ja tarnijatega ühiselt rahvusvahelises keskkonnas areneda. Lisaks igakülgset täiendkoolitust, motiveerivat hüvituspaketti, ametiautot ning muid vajalikke töövahendeid.

Lisainfo

Kui tunned huvi pakutud töökoha vastu, saada oma sooviavaldus ja CV märgusõna ”Müügijuht” all hiljemalt 10.03.2006. aadressil Mercuri Urval, Liivalaia 13/15 Tallinn 10118 . Kõiki avaldusi käsitleme konfidentsiaalselt. Lisainfot annab Mercuri Urvali konsultant Tarmo Müürsepp telefonil 667 1520.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. märts 2006
Kuulutus sisestati:
26. veebruar 2006

Mercuri Urvali kliendiks on viimasel kümnendil kiiresti arenenud hulgimüügifirma, mille kliendid Eestis ulatuvad HoReCa sektorist toiduainetootjateni, rasketööstusest teenindusettevõtete ja haiglateni. Firma turustab Eestis Rootsi, Soome, Taani, Itaalia ja Prantsusmaa innovatiivsete ettevõtete toodangut.

Kiire kasvu tulemusena Eestis oma alal kindlale juhtpositsioonile tõusnud firma soovib koos klientidega kasvu jätkata ja pakub seepärast tööd MÜÜGIJUHILE.