Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #38005

Müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Müügistrateegia välja töötamine ja rakendamine
  • Müügiallüksuse efektiivse ning kvaliteetse töö korraldamine ja juhtimine
  • Kliendisuhete loomine, hoidmine ja arendamine
  • Püsikliendilepingute sõlmimine ja haldamine
  • Edasimüüjate ja pertnerite koostöö koordineerimine
  • Suurepäraste tulemuste saavutamine lehtmetalltoodete müügis

Ootused kandidaadile

  • Töökogemus ehitusmaterjalide või ehituse valdkonnas
  • Orienteerumine Eesti ehituse- ja ehitusmaterjalide turul ning oskus luua kasulikke kliendisuhteid
  • Mõningane väiksema teami juhtimiskogemus
  • Vene,soome ja inglise keele oskus suhtlemistasandil
  • Arvutikasutuse oskus
  • Autojuhiload
  • Aktiivne, järjekindel, organiseerimisvõimeline,hea suhtleja, töökas ja positiivse ellusuhtumisega

Ettevõte pakub

  • Huvitavat tööd arenevas ettevõttes
  • Tulemustele vastavat töötasu
  • Kaasaegset töökeskkonda ja töövahendeid
  • Ametiauto

Lisainfo

Kandideerides lisada kaaskiri koos palgasooviga.
Kandidaat on kindel oma soovis tegeleda müügijuhtimise huvitava , kuid vahel üpris pingelise tööga; niisama proovijatel palume CV-d mitte saata.

Tööpakkumise number
#38005
Müügijuht