Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #216708

Müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kas tahad teha tööd kiiresti arenevas ettevõttes? Sinu ülesanneteks on esialgu Soome turul uute klientide leidmine ning olemasolevatega suhte arendamine. Väga palju kasutad oma töös telefoni ja pead olema valmis reisima. Sind toetab tugev meeskond.

Hindame meeskonnatööd ja töötajate kõrget panust oma tegemistesse.

Nõudmised kandidaadile

Ausus ja täpsus
Töökus ja lojaalsus, iseseisvus
Meeskonnatööle pühendumine
Strateegiline ja innovaatiline mõtlemine
Tulemustele orienteeritus
Ametialased kogemused
Müügitöö kogemus
Väga hea eesti ja soome keele oskus

Kasuks tulevad:
Varasem Soomes töötamise kogemus
Varasem müügitöö kogemus
Varasem töökogemus ehitussektoris
Norra ja rootsi keele oskus
Vene keele oskus
Soovitajad
B-kategooria juhiload ja auto olemasolu/kasutamisvõimalus
Hea arvuti ja programmide kasutusoskus (Excel, Word, Office, PPT, AutoCAD)

Ettevõte pakub

Pakume väga mitmekülgset ja stabiilset tööd.
Tööd atraktiivses ja väga perspektiivikas ärivaldkonnas
Motiveerivat töötasu tulemustest sõltuvalt
Oma oskusi väljendades ja häid tulemusi näidates arened kiiresti meie rahvusvahelises meeskonnas
Kaasaegseid koolitusvõimalusi ja vajalikke töövahendeid
Sõbralikku, töökat ja edumeelset kollektiivi

Lisainfo

Tööle asumise aeg: ASAP

Ootame Sinu avaldust!

KANDIDEERIMINE AINULT ELEKTROONSELT, SELLEKS VAJUTAGE PALUN SIIA!

Tööpakkumise number
#216708

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline
Brutopalk: 1000 - 5000 €/kuus
Kuulutus aegub:
12. veebruar 2011
Kuulutus sisestati:
17. jaanuar 2011
Lisainfo palga kohta:
Sõltuvalt tulemustest

HesiRakennus Oy on spetsialiseerunud ehitusteenuste pakkumisele ning ehitusvaldkonna tööjõurendile peamiselt Skandinaavias ja Soomes. Meie töökas meeskond koosneb väga pikaajaliste kogemustega ehitusspetsialistidest, projektijuhtidest ning värbamisspetsialistidest, kel on kogemusi sel valdkonnas enam kui 20 aastat

Omame ja haldame märkimisväärset andmebaasi erinevate valdkondade töötajatest, kel on oskus, kogemus ja huvi töötada töölähetuses ning kes võiksid sobida meie klientide objektidele hooajatöödeks või pikemaks töösuhteks. Lisaks ehitustööjõule aitame meie partneritele leida ka muude eluvaldkondade töölisi ning seda ka mujalt Baltikumist ja valitud Ida-Euroopa riikidest.

Kandideerimiseks palun vajutage siia!

Vaata rohkem

You are applying to:
Müügijuht