Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #179026

Müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime meeskonda elektrotehnilise haridusega noort inimest, kellel oleks soov töötada hinnaspetsialistina

Tööülesandeks on elektritööde müük, st hoonete elektripaigaldiste hinnapakkumiste koostamine ja suhtlemine peatöövõtu firmadega eesmärgiga müüa elektritöid

Ootused kandidaadile

eesti keele valdamine
ettekujutus elektripaigaldistest
arvutioskus
võime suhelda

Ettevõte pakub

töötulemustest sõltuvat töötasu
tuge töökeskkonda sisseelamisel

Tööpakkumise number
#179026
Müügijuht