Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #170425

Müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Rahva Raamat AS otsib oma meeskonda müügimeest (-naist), kelle töö kirjeldus on:
* planeerib ja teostab kliendiportfelli raames toodete edukat müüki.
* võidab uute Klientide südameid luues uusi kliendikontakte
* on meeldivalt aktiivne suhtleja nii koostööpartnerite kui ka kaastöötajatega.

Ootused kandidaadile

* soovitatavalt kõrgharidus
* riigikeele oskus
* arvutioskus: Windows keskkond ja organisatsioonis kasutatavad programmid.
* hea suhtlemisoskus
* valmisolek meeskonnatööks
* otsustusvõime
* tasakaalukus
* isikliku sõiduauto kasutamise võimalus

* huvitavat ja mitmekülgset tööd kiiresti arenevas ettevõttes,
* meeldivat töökeskkonda.
* sportimisvõimalust
* kaasaegseid töötingimusi ja rõõmsameelset kollektiivi
* konkurentsivõimelist palka ja motiveerivat boonussõteemi finantseesmärkide saavutamisel

Tööpakkumise number
#170425

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. detsember 2008
Kuulutus sisestati:
1. detsember 2008

Rahva Raamat AS on Ekspress Gruppi kuuluv pikaajaliste traditsioonidega raamatuäri, mis on Eestis tegutsenud juba 95 aastat. Meie eesmärk on olla Eesti raamatuäri lipulaev, tuntud ja kvaliteetne kaubamärk, mida tuntakse laia sortimendi, õdusa keskkonna ning parima teeninduse järgi. Oleme suurim raamatumüüja Eestis, kes lisaks oma kauplustele varustab raamatutega ka kõik Eesti suuremad ostukeskused, raamatukogud ja väikekauplused.

Vaata rohkem

Müügijuht