Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #126395

Müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Tagada firma müügieesmärkide täitmine ja taktikaliste müügiplaanide elluviimine läbi ostu- ja müügitegevuse planeerimise
  • Töös on oluline oma tegevuse, töötulemuste ja turuolukorra analüüs ning aruandlus otsesele juhile
  • Kliendisuhete loomine, säilitamine ja arendamine
  • Seatud müügieesmärkide täitmine
  • Müügipakkumiste koostamine ning lepingute sõlmimine
  • Müügiprojektide, kampaaniate kavandamine, käivitamine ja juhtimine
  • Müügitulemuste tagamine
  • Kaupade tutvustamine ja läbirääkimiste pidamine

Ootused kandidaadile

  • Vastav haridus
  • Kohaliku turu hea tundmine
  • Eelnev edukas müügitöö kogemus
  • Iseseisv ja tulemusele orienteeritud tööstiil
  • Hea suhtlemis- , läbirääkimis- ja koostööoskus
  • Hea inglise ja vene keele oskus (soome keele oskus tuleb kasuks)
  • Hea arvutikasutamise oskus
  • Ootame kandideerima algatusvõimelisi ja aktiivseid veiniga seotud äritegevusest tõsiselt huvitatud inimesi

Ettevõte pakub

  • Konkurentsivõimelist töötasu
  • Võimalust tõsiseks professionaalseks ja isiklikuks väljakutseks ning arenguks
  • Koolitusi

Lisainfo

Kui olete pakkumisest huvitatud, siis palun saatke 31. oktoobriks 2007 oma sooviavaldus, koos palgasoovi ja CV-ga.

Tööpakkumise number
#126395
Müügijuht