Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #306125

Müügijuht SOOME turule

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* aktiivne müük Soomes kohapeal (kaupade ja teenuste tutvustamine)
* kontaktide loomine, jooksvate probleemide lahendamine, vastutamine väljapanekute ja laekumiste eest!
* müügikampaaniate organiseerimine, müügilepingute sõlmimine

PS. Sobiks töötajale lisatöökohana kes omaks kliendisidemeid kohalike ehituskaupluste kettidega!

Ootused kandidaadile

* inimene peab elama Soomes kohapeal, või omama võimalust viibida pikemalt soomes kommandeeringus
* vajalik on perfektne Soome keele oskus (kohalikega samal tasemel) ja väga hea Inglise keele oskus
* kogemus ja edulood müügivaldkonnas

Ettevõte pakub

huvitavat ja vaheldusrikast tööd
korralikku motivatsioonipaketti

Lisainfo

PS! Vajalik on elukoht Soomes!

Tööpakkumise number
#306125

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. mai 2013
Kuulutus sisestati:
6. mai 2013

Sister OÜ on edukas mööblitarvikute,vannitoatarvikute ja vabaajatoodete importijaid ja edasimüüjaid Baltimaades

Seoses tegevuse laiendamisega otsime oma meeskonda kogemustega ja hakkajat müügijuhti, kes hakkab tegelema Soome turuga.

Vaata rohkem