Värsked tööpakkumised

Müügijuht Skandinaavia turule

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 387680

Tööpakkumise number

387680

Töö kirjeldus

• Müügitöö planeerimine ja müügiprotsessi korraldamine
• Müügieelarvete koostamine, täitmine ja kontroll
• Võlgnike ja võlausaldajate järelkontroll
• Müügiläbirääkimiste pidamine ja hinnapakkumiste koostamine
• Kliendiportfelli pidev analüüs ja täiendamine
• Kliendisuhete loomine, arendamine ja hoidmine
• Müügiosakonna juhtimine

Nõudmised kandidaadile

• Kõrgharidus (soovitavalt ehitusalane)
• Varasem müügitöö kogemus vähemalt 3 aastat
• Äriline mõtlemine, süsteemsus ja analüüsivõime
• Iseseisvus ja julgus otsuste tegemisel
• Täpsus, korrektsus ja kohusetundlikus
• Väga hea inglise keele oskus kõnes ja kirjas (kasuks tuleb soome või rootsi keele oskus)
• Heal tasemel arvutioskus (MS Office)
• Valmisolek välislähetusteks
• B-kategooria juhiload

Töötades Saku Metall Uksetehases on Sul võimalus teha mitmekesist ja huvitavat tööd. Pakume stabiilset töösuhet ja toetavat meeskonda ning konkurentsivõimelist töötasu.

Lisainfo

Kandideerimisel palume esitada palgasoov ja kaaskiri;
Tööle asumise aeg on augustis;
Töökoht asub Tallinnas, Saku 13, kuid eeldab pidevat käimist Harjumaal Rae vallas, Põrguvälja tee 25.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. juuli 2015
Kuulutus sisestati:
9. juuli 2015

AS Saku Metall on 1991.a loodud eesti kapitalil põhinev ettevõte, kelle äritegevus alates 2000.a jaguneb kahe ärisuuna - uksetootmine ja allhange – vahel. 2012.a suvest tegutsevad mõlemad ärisuunad AS Saku Metalli õigusjärglastena eraldi ettevõtetena: uksetootmine AS Saku Metall Uksetehasena ja allhange AS Saku Metall Allhanke Tehasena. Ettevõtete juhtimissüsteem on sertifitseeritud vastavalt standardile ISO 9001:2008 ja ISO 14001:2004. Kontsern pakub tööd ligi 270 inimesele.

AS Saku Metall Uksetehas on 2012.a suvel AS-ist Saku Metall eraldunud ettevõte, kelle tegevuseks on metalluste ja -konstruktsioonide tootmine. Uksetehasel on kaks tütarettevõtet Soomes OY Saku Metall ja Eestis paigaldusteenust pakkuv OÜ SM INSTA. Uksetehase käive oli 2013/2014 majandusaastal üle 6,9 miljoni euro.