Müügijuht (sh. eksport)
CVKeskus.ee klient Tööpakkumine on aegunud!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #664831

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- võtmeklientidega koostöö arendamine Eestis ja välisriikides

- müügimeeskonna töö juhtimine

- eksportmüügi kasvatamine ja geograafia laiendamine

- osalemine turunduse ja tootearenduse protsessides

Ootused kandidaadile

- eelnev edukas töökogemus müügi alal

- hea analüüsi-, organiseerimis- ja suhtlemisoskus

- oskus arendada müügitegevust aktiivselt, süsteemselt ja tulemuslikult

- hea inglise keele ja arvuti kasutamise oskus

- B kategooria autojuhiload

Ettevõte pakub

- sõbralikku, toetavat ja professionaalset meeskonda

- võimalust arendada koostööd tippklientidega Eestis ja välisriikides

- kaasaegset töökeskkonda ja - vahendeid, sh. põhjalikke ärianalüüsi tööriistu

- konkurentsivõimelisi töötingimusi, sh. tulemustest sõltuvat lisatasu

Tööpakkumise number
#664831

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
2. september 2020

Friends Textile on üle 25 aasta edukalt tegelenud pesu, sokkide ja muude rõivatoodete tootearenduse ning turustamisega. Firma tooted kannavad tuntud kaubamärke Friends ja Sunny Side ning on kõrgelt hinnatud paljude riikide tarbijate poolt. Käesoleval ajal on ettevõtte prioriteediks eksportmüügi kiire kasvatamine.

Müügijuhi töö hõlmab müügi süsteemset arendamist ning ettevõtte müügieesmärkide realiseerimist koostöös müügispetsialistide ja väliste partneritega. Osalemine turunduse ja tootearenduse protsessides võimaldab veelgi tugevdada ettevõtte unikaalseid konkurentsieeliseid ning nende kommunikeerimist tarbijatele.

Lähtume oma tegevuses ühiskonnale ja keskkonnale olulistest väärtustest. Meie ettevõtte on arendanud FairTrade sertifikaadiga tooteid, samuti tõime 2020 aastal edukalt turule uued orgaanilisest puuvillast tooteseeriad. Keskkonnahoiu põhimõttest lähtudes on ettevõtte masinaparki valitud eranditult hübriidtehnoloogiat kasutavad sõidukid.

Meie ettevõttes väärtustatakse siirust, sõbralikkust, professionaalsust ja töökust. Hindame meeskonnatööd, üksteise toetamist ja abistamist ning meeldivat tööõhkkonda koos hea huumoriga.

Täiendavat infot ettevõttest leiad kodulehelt www.friendsbodywear.com

Vaata rohkem