Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #520777

Müügijuht Rootsi turule

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* Aktiivne müügitöö ja kliendisuhete hoidmine.
* Müügipakkumiste ja tellimuskinnituste vormistamine
* Reklamatsioonide haldamine
* Tellimuste valmimise koordineerimine - suhtlus kliendi ja tootmisega

Ootused kandidaadile

* Oskad väga hästi rootsi keelt nii kõnes kui kirjas.
* Sul on väga hea arvuti kasutamise oskus
* Oled hea meeskonnatöötaja
* Oled kõrge pingetaluvusega
* Oled valmis välislähetuseks (messid, koolitused, kliendikohtumised)
* Oled kohusetundlik, kiire, täpne, algatus - ja otsustusvõimeline
* omad B-kategooria autojuhiluba

Ettevõte pakub

* Põnevat tööd kiiresti arenevas tootmisettevõttes
* Põhjalikku väljaõpet
* Toredat kollektiivi
* Konkurentsivõimelist palka

Lisainfo

Täpsem info tel. 5226931

Tööpakkumise number
#520777

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 1500 €/kuus
Kuulutus aegub:
14. märts 2018
Kuulutus sisestati:
27. veebruar 2018

Nerostein on 2015. aastal alustanud eelkõige graniidist, marmorist, kvartsist ja akrüülist töötasapindu tootev ettevõte. Juba 2016 aasta tulemuste eest sai Nerostein OÜ Äripäeva ehitusmaterjalide tootjate topis teise koha. Ettevõtte juhid, müügiinimesed, tootmispersonal ja paigaldajad on pikaajalise töökogemusega omaala spetsialistid.

Vaata rohkem