Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #296329

Müügijuht

CVKeskus.ee klient
Raplamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Toosikannu Puhkekeskuse MÜÜGIJUHI töö üldiseks eesmärgiks on tagada:
* strateegiliste eesmärkide saavutamine läbi efektiivse müügitöö
* teenuste järjepidev arendamine
* teenuste osutamine kliendile vastavalt kehtestatud standarditele

Töövaldkonnad
 müügialaste eesmärkide saavutamine või ületamine
 müügi- ja turundusplaani väljatöötamine ja elluviimine
 müügikampaaniate planeerimine, elluviimine ja analüüs
 puhkekeskuse teenuseid osutavate osakondade töö kontrollimine ja standarditele vastava teenuse osutamise ning teeninduse taseme tagamine.

Ootused kandidaadile

  • eelnev müügitöö kogemus
  • hea suhtlemis- ja kontaktiloomisoskus
  • arvutioskus
  • võõrkeelte oskus
  • iseseisev mõtlemine ja tegutsemisoskus
  • soov areneda
  • pingetaluvus

Ettevõte pakub

huvitavat ja väljakutseid pakkuvat tööd
meeldiv kollektiiv
konkurentsivõimeline palk
vajadusel elamispind

Tööpakkumise number
#296329

Asukoht:
Raplamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
30. jaanuar 2013
Kuulutus sisestati:
11. jaanuar 2013
Lisainfo palga kohta:
kokkuleppel

Toosikannu OÜ on 2005. aastal asutatud ettevõte, mis tegeleb Käru vallas metsade sügavuses Toosikannu Puhkekeskuses majutuse, toitlustuse, loodusturismiteenuste ning muude vabaajategevuste pakkumisega.
Otsime lisa töökasse kollektiivi:

Vaata rohkem

Müügijuht