Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #58066

Müügijuht - projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

internetilahendustel põhinevate toodete müük
(koduleheküljed, spetsiaaltarkvara)
pakkumiste tegemine
oma klientide konsulteerimine ja haldamine
olemasolevate ja uute klientide äriprotsesside, kasutajavajaduste analüüs
kliendi nõustamine
kliendiandmebaasi täiendamine ja korrashoid

Ootused kandidaadile

väga hea müügitöö kogemus
turundusalane või IT- alane haridus
julgus, veenvus
soov teha müügitööd
töökus, iseseisvus ja kohusetundlikkus
positiivne ellusuhtumine

Ettevõte pakub

vaheldusrikast ja huvitavat tööd
eneseteostamise võimalust
konkreetset arenguperspektiivi koos ettevõttega
võimalust väga hästi teenida

Tööpakkumise number
#58066