Värsked tööpakkumised

Müügijuht (postiteenused)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 192512

Tööpakkumise number

192512

Töö kirjeldus

Müügijuhil on oluline roll ettevõtte müügieesmärkide täitmisel, müügiplaanide koostamisel ning ettevõtte tulubaasi suurendamisel. Müügijuht peab olema orienteeritud selgelt aktiivsele müügile, oluline on iseseisev mõtlemine, lahtiste silmadega ringi käimine, oskus sobivat hinnataset määrata, pakkumisi teha, läbirääkimisi pidada, lisaks lepingu sõlmimisele panna klient teenuseid ka tarbima. Töö eesmärk on leida uusi kliente või panna olemasolevaid rohkem meie teenuseid tarbima, st. tuua ettevõttele uut käivet. Aktiivne müük ja suhtlemine klientidega. Müügijuht käivitab uusi teenuseid vastavalt kliendi vajadusele, viib ellu eriprojekte, juhib teenusekampaaniaid.

Nõudmised kandidaadile

  • väga hea suhtlemisoskus ja –julgus
  • selge soov teha kliendihaldus- ja müügitööd
  • proaktiivsus, isiklik initsiatiiv leida potentsiaalsed kliendid ja nendega kontakteeruda
  • järjepidevus ning korrektsus nii klientidega suhtlemisel kui kliendihaldusega kaasnevas dokumenditöös
  • sisemine motiveeritus teha müügitööd
  • kohanemisvõime suure organisatsiooni töökorralduse ja reeglitega ja lai silmaring
  • arvutikasutamise oskus, tahe ja võime õppida kasutama uusi programme
  • vene keele oskus heal tasemel, inglise keele oskus teenuste müügiks ja selgituseks ning igapäevasuhtluseks vajalikul tasemel
  • juhiluba
  • esinduslikkus

Kasuks tuleb:
  • eelnev töökogemus müügijuhina või kliendihaldurina
  • kontaktidevõrgustik

  • palju huvitavat tööd kiiresti arenevas ja muutuvas ettevõttes
  • eneseteostus- ja arenemisvõimalusi
  • kaasaegseid töötingimusi
  • meeldivat tulemustele orienteeritud nooruslikku meeskonda
  • tulemuspalka
  • väga häid sportimisvõimalusi

Lisainfo

Müügijuhil ei ole alluvaid.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. märts 2010
Kuulutus sisestati:
15. märts 2010

Eesti Post on sajandite taha ulatuva ajalooga teenindusettevõte kaasaegses postiäris. Kiiresti areneva ettevõttena pakume parimaid lahendusi saadetiste kohaletoimetamisel olenemata kohast ning ajast. Meie klientideks on paljud ettevõtted, aga ka kõik Eesti inimesed.