Värsked tööpakkumised

Müügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 247912

Tööpakkumise number

247912

Töö kirjeldus

Peamiseks tööülesandeks on tööstuskaupade kaupluste müügitegevuse juhtimine.

Põhilised tööülesanded:
*kaupluste turundusplaanide väljatöötamine
*hinna- ja sortimendianalüüs
*eelarve analüüs
*teeninduskvaliteedi jälgimine ja analüüs
*müügiinformatsiooni kogumine ja analüüs
*turundusürituste planeerimine ja läbiviimine

Nõudmised kandidaadile

Sobiv kandidaat on majandus-või turundusalase kõrgharidusega ja jaekaubanduse või turundusalase töökogemusega. Ta on tugev läbirääkija, suudab kombineerida enesekehtestamise hea suhtlusoskuse ja meeskonnatööga. Edukalt kandidaadilt ootame võimet iseseisvalt otsustada, eesmärgilesuunatust ning analüütilist ja ärilist mõtlemist. Töö sisaldab kaupluste regulaarset külastamist, seega on vajalik autosõiduoskus.

Pakume väärtuslikku töökogemust inimesele, kellele meeldib töötada kaubanduses, vastutusrikast ja mitmekülgset tööd sõbralikus meeskonnas, eneseteostusvõimalust, arengu- ja koolituse võimalust.

Lisainfo

Ootame motiveeritud kandidaatide CVsid koos palgasoovi ja motivatsioonikirjaga

Asukoht:
Põlvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
5. veebruar 2012
Kuulutus sisestati:
4. jaanuar 2012

Põlva Tarbijate Ühistu on Põlva ja Tartu maakonnas tegutsev arenev ning edukas jaekaubandusettevõte.
Meie eesmärk on pakkuda oma klientidele parimat teenindust ja vajalikke kaupu.