Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #61689

MÜÜGIJUHT (perspektiiviga areneda terve Sesoma üksuse juhiks)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Müügijuhi põhilised tegevuseesmärgid on:

  • uue osakonna meeskonna loomine
  • üksuse töö käima lükkamine
  • uute tehnoloogiate tutvustamine olemasolevatele ja uutele klientidele
  • järjepidev müügitöö seatud eesmärkide saavutamiseks

Ootused kandidaadile

Me ootame Sinult:

  • avatud, aktiivset ja nooruslikku ellusuhtumist
  • tulemuslikku müügi- ja/või turundusalast kogemust
  • loomingulisust, iseseisvust ja otsustusvalmidust pidevalt väljakutseid pakkuvas töökeskkonnas
  • huvi ja avatust pidevalt areneva valdkonna ja tehnoloogiate vastu
  • inglise ja vene keele oskust

Ettevõte pakub

Sesoma pakub Sulle:

  • rahvusvahelist toote- ja juhtimisalast koolitust
  • head põhipalka koos tulemuspalga süsteemiga
  • ametiautot
  • tulevikus võimalust areneda Sesoma Eesti juhiks
  • tulevikus Sesoma Eesti osanikuks saamise võimalust

Tööpakkumise number
#61689