Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #34859

Müügijuht

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Meie toodete müük välismaale (eksport) mööblitootjatele ja hulgimüüjatele.

  • turu otsimine
  • pakkumiste koostamine konsulteerides tööandjaga
  • toote kvaliteedis ja kogustes kokkuleppele jõudmine
  • klientidele tagasiside tagamine

Ootused kandidaadile

  • vajalik väga hea inglise keele oskus, hea soome ja saksa keele oskus (kasuks tuleb vene keele oskus ja ka skandinaaviamaade keeleoskused)
  • eelnev kogemus müügialal
  • aktiivse ellusuhtumisega hea suhtleja
  • hea läbirääkimisoskus
  • isikliku auto kasutamisvõimalus
  • täpsus, korrektsus

Ettevõte pakub

  • arvutiga töökohta kontoris
  • tootekoolitust
  • arenemisvõimalust tootmistöötajate juhatajaks
  • autokompensatsiooni
  • meeldivat töökeskkonda
  • väga hea töö eest väärilist tasu

Tööpakkumise number
#34859
Müügijuht