Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #29538

Müügijuht

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Müügijuhi töö eesmärgiks on kliendibaasi ja -suhete arendamine, hoidmine ning igapäevane aktiivne müügitöö.

Ootused kandidaadile

Sobilik kandidaat peaks olema vähemalt keskharidusega, kõrge saavutusvajadusega, kes oskab oma tööd iseseisvalt planeerida ning süstemaatiliselt ja sihikindlalt töötada püstitatud eesmärkide saavutamiseks. Oluline on valmisolek töösse pühenduda.

Kasuks tuleb varasem müügitöö – ja meeskonna juhtimise kogemus või vastav koolitus. Vajalik on arvuti kasutamise oskus programmides (MS Word, Excel), eesti keele valdamine kõnes ja kirjas, vene keele oskus suhtlustasandil, juhilubade olemasolu ning auto kasutamise võimalus.
Oluline on oskus vastuväidete ja ebaõnnestumistega toime tulla. Edu tagab järjekindlus, kokkulepetest kinni pidamine ja enesekindlus.

Auto kasutamistingimuste üle peetakse personaalseid läbirääkimisi - katseajal tuleb töötajal kasutada isiklikku autot, mille kütus ja kasutamine kompenseeritakse tööandja poolt kokkuleppel.

Lisainfo

Pärnus on olemas küll vaheladu, kuid seni kontorit pole olnud. Esialgu tuleb müügijuhil tööd teha kodukontoris.

Tööpakkumise number
#29538
Müügijuht