https://www.cvkeskus.ee/29538

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Müügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 29538

Tööpakkumise number

29538

Töö kirjeldus

Müügijuhi töö eesmärgiks on kliendibaasi ja -suhete arendamine, hoidmine ning igapäevane aktiivne müügitöö.


Nõudmised kandidaadile

Sobilik kandidaat peaks olema vähemalt keskharidusega, kõrge saavutusvajadusega, kes oskab oma tööd iseseisvalt planeerida ning süstemaatiliselt ja sihikindlalt töötada püstitatud eesmärkide saavutamiseks. Oluline on valmisolek töösse pühenduda.

Kasuks tuleb varasem müügitöö – ja meeskonna juhtimise kogemus või vastav koolitus. Vajalik on arvuti kasutamise oskus programmides (MS Word, Excel), eesti keele valdamine kõnes ja kirjas, vene keele oskus suhtlustasandil, juhilubade olemasolu ning auto kasutamise võimalus.
Oluline on oskus vastuväidete ja ebaõnnestumistega toime tulla. Edu tagab järjekindlus, kokkulepetest kinni pidamine ja enesekindlus.


Ettevõte pakub

Auto kasutamistingimuste üle peetakse personaalseid läbirääkimisi - katseajal tuleb töötajal kasutada isiklikku autot, mille kütus ja kasutamine kompenseeritakse tööandja poolt kokkuleppel.


Lisainfo

Pärnus on olemas küll vaheladu, kuid seni kontorit pole olnud. Esialgu tuleb müügijuhil tööd teha kodukontoris.


Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. mai 2004
Kuulutus sisestati:
21. aprill 2004
Brutopalk:
Alates 5000 kuni 7000 EEK kuus

FIRMA NIMI PEIDETUD

Laverna kaubamärk on turul olnud 12 aastat. Laverna Puhastustööde OÜ on turul tegutsenud juba üle aasta. Tänaseks on ettevõttest arenenud üks juhtivamaid puhastus-ja koristusteenust ning tooteid pakkuv firma Eestis, ettevõttes on tööl üle 50 inimese, neist ca 30 on Pärnus. Ettevõtte eelmise aasta käive oli 4 - 5 miljonit krooni.

Seoses firma laiendamisega on planeeritud kogu Eestit hõlmava kontaktide võrgu ja müügistruktuuri loomine. Ettevõtte sihtgrupiks on hotellid, tootmisettevõtted, meditsiiniasutused, hooldekodud,bürood,autoremonditöökojad, jne. – kõik, kes vajavad puhastusteenust ja puhastusvahendeid.

Praegused koostööpartnerid: Pärnu Haigla, Pärnu Kolledž, AS Cibus, AS Merko, AS FKSM ja auto teenindused.