https://www.cvkeskus.ee/25708

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Müügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 25708

Tööpakkumise number

25708

Töö kirjeldus

Töö eesmärgiks on juhtida iseseisvalt kogu müügiprotsessi, läbi aktiivse müügitöö ning heade ja püsivate kliendisuhete kindlustada ettevõte pidava tööga.


Nõudmised kandidaadile

Sobilik kandidaat peaks olema kõrge saavutusvajadusega, omama iseseisva müügitöö kogemust, orienteeritust headele kliendisuhetele ning valmisolekut pidevateks väliskomandeeringuteks. Vajalik on kõrgharidus, väga hea inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas, arvutioskus lõppkasutaja tasemel ning juhiload.

Kasuks tuleb eelnev töökogemus tekstiilitööstuses ja Suurbritannia, Skandinaavia ning Euroopa äritavade tundmine.


Ettevõte pakub

Töö tulemustele vastavat korralikku palka, motiveeritud ja kvalifitseeritud meeskonda, arenguvõimalusi pakuvaid sisekoolitusi ning isiklikku arengut firmas.


Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. detsember 2003
Kuulutus sisestati:
10. detsember 2003

FIRMA NIMI PEIDETUD

AS Wendre on üks juhtivatest kodutekstiili tootjatest Euroopas. Ettevõte asutati 1935. aastal ning asub Vändras. Wendre on spetsialiseerunud põhiliselt, tekkide, patjade, tepitud toodete, madratsi-ja voodikatete tootmisele. Ettevõte ekspordib oma toodangust kuni 95 %. AS Wendre 2002 aasta käive oli 377,3 miljonit ja kasum 59,8 miljonit krooni. Wendres töötab hetkel 450 töötajat. Ettevõte on sertifitseeritud ISO 9001 -2000 alusel.

Lisainfo Internetis www.wendre.ee

Lähiaastatel on plaanis oluliselt suurendada oma käivet ning seoses sellega ka tootmis- ja ladustamispindasid. 2004. aastal alustab Wendre Pärnus uue tootmishoone ehitamist. Uute kaasaegsete ja heade töötingimustega tootmishoonest jõuab toodang ( padjad,tekid) ostjateni 2005.aastal.
Seoses tootmismahu kiire kasvuga võetakse konkursi korras ( esialgne väljaõpe ning töökoht Vändras kuni uue hoone valmimiseni Pärnus) tööle uusi liikmeid.