Värsked tööpakkumised

Müügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 146454

Tööpakkumise number

146454

Töö kirjeldus

Müügijuhi tööülesanneteks on uute klientide leidmine, nende kindlustusvajaduste hindamine ja parimate lahenduste pakkumine, töö kindlustustoodetega ning edasimüüjate tegevuse koordineerimine.

Nõudmised kandidaadile

Sobiv kandidaat omab eesti, vene ja inglise keele oskust suhtlustasandil, väljakujunenud kontaktidevõrku Pärnu piirkonna võimalike kindlustusklientide hulgas, iseseisva töö tegemise võimet, oskust erinevate inimestega meeldivalt suhelda, teadmisi arvutist tekstitöötluse ja tabelarvutuse osas. Teadmised ning kogemused kindlustusvaldkonnast tulevad kasuks.

Omalt poolt pakume sõbralikku kollektiivi, huvitavat ja vastutusrikast tööd, töötulemustest sõltuvat tasu(põhipalk + tulemustasu) ning arenemisvõimalust müügi- või kindlustusvaldkonnas.

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. aprill 2008
Kuulutus sisestati:
1. aprill 2008

Salva Kindlustuse AS on 1993. aastal loodud kahjukindlustusselts, mille turuosa on ligi 10%. Salva Kindlustusel on kokku 23 esindust ja müügipunkti kõigis Eesti suurimates linnades.