Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #301646

Müügijuht

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Meil on üks unikaalne tootevaldkond mis otsib piirkonna eestvedajat. See tähendab:
- kaardistada kliendid
- järgida ja täita oma müügiplaani
- realiseerida müüki
- nautida oma edu

Ootused kandidaadile

- eelnev otsemüügi kogemus
- vene ja inglise keele oskus on kasuks
- hea suhtlemisoskus
- tugev töö distsipliin
- avatud ja eluterve suhtumine asjadesse
- sõiduki kasutamise võimalus

Ettevõte pakub

- üsna palju vaba voli enda töö korraldamiseks
- Me tahame et igal meie töötajal läheks hästi
- tubli töötaja teenib meil hästi
- meekond on töökas ja lahe
- hoolikalt läbi mõeldud motivatsiooni pakett

Tööpakkumise number
#301646

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. aprill 2013
Kuulutus sisestati:
13. märts 2013

CVKeskus.ee klient

- Milleks teha igavat tööd kui saab teha põnevat tööd.
- Milleks hoida oma teadmisi endale kui nendega saab harida teisi.
- Milleks istuda kontoris kui saab käia kliendi juures.
- Milleks teenida vähe kui saab teenida palju.
- Milleks töötada mujal kui saab töötada meie juures

Vaata rohkem

Müügijuht