Värsked tööpakkumised

Müügijuht Pärnus

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 119989

Tööpakkumise number

119989

Töö kirjeldus

Akitiivne müük - UUTE klientide leidmine:
Nende külastamine ja meie toodete-teenuste tutvustamine,
tehingute läbiviimine, masinate paigaldus ja lihtsam hooldus.
Uute müügiesindajate värbamine, koolitamine, juhendamine

Nõudmised kandidaadile

Kindel soov teha aktiivset müüki
Positiivne, rõõmus eluhoiak
Töökus ja initsiatiivikus
Õpivalmidus
Arvuti ja interneti kasutamise võimalus
Oma auto kasutamise võimalus (kompenseeritakse)

Kasuks tuleb: eelnev müügitöö ja inimeste juhtimise kogemus.

Ettevõte pakub

Seltsiks nooruslikku meeskonda
Väga head väljaõpet oma ala parimatelt töö käigus
Samuiti järjepidevaid koolitusi
Tulemustasupõhist palka
Karjäärivõimalusi tõsiselt kiiresti arenevas ettevõttes

Asukoht:
Pole oluline
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
11. oktoober 2007
Kuulutus sisestati:
17. august 2007

OÜ Kuldkohv on 10-aastase kogemusega müügiettevõte. Meie tiim suhtub oma töösse väga elurõõmsalt. Samuti iseloomustavad meid professionaalsus ja tasemel klienditeenindus ning ülitempokas areng. Oleme poole aasta jooksul kasvatanud oma meeskonna 4-kordseks! Nüüd otsime oma meeskonda müügijuhti Pärnus. Lühidalt meie tegevusest: pakume Tchibo (maailma 4. tootja) kohvi, Saeco (maailma 1. tootja) masinaid ja kõiki nendega seotud teenuseid peamiselt HoReCa (hotellid, restoranid, catering) klientidele ja büroodele, et inimestel oleks töö juures mõnusam. Lähemalt uuri www.kuldkohv.ee