Värsked tööpakkumised

Müügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 106260

Tööpakkumise number

106260

Töö kirjeldus

• majutus- ja terviseteenuste organiseerimine, müük ja korraldamine

Nõudmised kandidaadile

• hea soome ja inglise keele oskus kõnes ja kirjas
• iseseisev mõtlemine ja tegutsemisoskus
• algatusvõime
• positiivne suhtumine töösse, klientidesse ning meeskonnakaaslastesse

Ettevõte pakub

• eneseteostust hotellinduse ja spa-turismi valdkonnas
• huvitavat ja suhtlemisrikast tööd
• kaasaegset ja stabiilset töökeskkonda

Lisainfo

ametikorteri võimalus

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. mai 2007
Kuulutus sisestati:
1. mai 2007

Hotell Emmi asub Pärnu südalinnast 2,5 km kaugusel Riia maantee ääres, suurte kaubanduskeskuste piirkonnas. Mererand jääb 20 minutilise jalutuskäigu kaugusele. Lisaks majutusele pakume erineva kestvusega tervisepakette, milles sisalduvad raviprotseduurid taastavad teie tervist ja teevad meele rõõmsaks.