Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #215737

Müügijuht

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Olemasolevate kliendisuhete hoidmine ja arendamine.
Suhtlus ja ettevõtte esindamine võtmeklientide puhul - aktiivne pakkumine ja müük, kliendisuhete hoidmine ja arendamine.
Uute klientide leidmine ja kliendisuhete loomine.
Pidev müügianalüüsi teostamine
Lepingupartnerite nõudluse väljaselgitamine eritoodetele ja teenustele.
Ettevõtte esindamine erialastes organisatsioonides, messidel, reklaamüritustel, jne.
Ülevaate omamine turul toimuvast-muutused, konkurendid (Eesti ja Pärnu), ettevõtte oma turuosa hindamine.
Erinevate pakettide väljatöötamine, osalemine toodete ja teenuste arendamises ja osalemine uute toodete ja teenuste väljatöötamises.
Osalemine hinnakujunduses.
Koostöölepingute ettevalmistamine.
Turundusprojektides osalemine ja turundusprojektides äratoodud ülesannete täitmine .
Messide ja reklaamürituste korraldamine, läbiviimine ja hilisem analüüs välisturgudel.
Turundustegevuse ja reklaamkanalite valik välisturgudel.
Majasiseste kliendiürituste organiseerimine

Nõudmised kandidaadile

Eelnev töökogemus müügialal.
Aktiivsus ja ettevõtlikus.
Iseseisev mõtlemise ja tegutsemise oskus.
Hea suhtlemis- ja eneseväljendusoskus.
Hea pingetaluvus.
Hea arvuti kasutamise oskus.
Eesti, soome ja inglise keele oskus kõnes ja kirjas. Vene keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

Huvitavat ja vastustusrikast töö.
Eneseteostuse võimalus.
Kaasaegne ja stabiilne töökeskkond.
Motiveeriv palk
Lisasoodustused.

Tööpakkumise number
#215737

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. veebruar 2011
Kuulutus sisestati:
3. jaanuar 2011
Lisainfo palga kohta:
põhipalk ja lisatasud

AS Taastusravikeskus Viiking on tegutsenud alates aastast 1993. Põhitegevuseks on taastusraviteenuste müük., Lisaks pakume hotelli- , lõõgastus- ja seminariteenuseid.
Otsime väljakutsetele avatud ja aktiivset inimest, kes sooviks liituda meie meeskonnaga.

Vaata rohkem

You are applying to:
Müügijuht