Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #20809

Müügijuht

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • aktiivne müügitegevus ja läbirääkimiste pidamine müügiregioonis (Põhjamaad)
  • müügiplaanide koostamine
  • turu ja konkurentide analüüs
  • hinnakujundus, - pakkumised ja - läbirääkimised
  • müügianalüüs ja statistika

Ootused kandidaadile

  • tulemustele orienteeritus
  • initsiatiiv
  • eesmärkide püstitamise oskus
  • inglise, soovitav soome ja rootsi keele valdamine
  • eelnev töökogemus (soovitavalt rahvusvaheline)
  • kõrgharidus (soovitavalt spetsialiseerumisega müügile, turundusele)
  • MS Office kasutamise oskus
  • autojuhilubade olemasolu

  • võimalus töötada kaasaegses, edukas ja pidevalt arenevas ettevõttes
  • head arenguvõimalused ja perspektiivne töö
  • head töötingimused ja motiveeriv tasustamine

Tööpakkumise number
#20809
Müügijuht