Müügijuht
CVKeskus.ee klient Tööpakkumine on aegunud!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #669934

Müügijuht

CVKeskus.ee klient
Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Ootame tegusat kandidaati kes loob ja hoiab kliendisuhteid

  • Suudab iseseisvalt planeerida müügistrateegiaid ja turundustegevusi

  • On võimeline haldama kodulehte ning seda ka jooksvalt uuendama

  • Sinu koostada on müügikampaaniate plaanide koostamine. Pika-ja lühiajaliste eesmärkide ja tegevuste planeerimine

  • Regulaarse tagasiside andmine juhtkonnale eesmärkide täitmise kohta

  • Oskus luua esitlusi, uudiskirju, standardseid müügikirju jne

  • Personali juhtimine, nende motiveerimine ja arendamine

Ootused kandidaadile

Sulle meeldivad sõnad: Innovatsioon ja tootearendus.

  • Eelnev töökogemus turundus-, müügi- või hotelli valdkonnas
  • Kõrgharidus
  • Heal tasemel võõrkeelte oskus
  • Meeskonnatööle orienteeritus ja väga hea suhtlus- ning koostööoskus
  • Analüüsivõime, otsustusjulgus ja vastutustunne
  • Teenindusvalmidus

  • Huvitavat ja väljakutseid pakkuvat tööd tunnustatud ettevõttes.

  • Sõbralikku ja toetavat meeskonda

  • Ettevõttesiseseid soodustusi ja ühisüritusi

  • Karjääri ja eneseteostamise võimalusi

Tööpakkumise number
#669934

Asukoht:
Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. november 2020
Kuulutus sisestati:
21. oktoober 2020

CVKeskus.ee klient

Stiilselt disainitud hubane butiik-hotell Pärnu vanalinnas.

Frost Boutique Hotelli hoovimajas on 7 omanäolist luksuslikku tuba ja sviiti - erilisi emotsioone pakuvad Chocolate, Ivory ja Golden toonides sviidid. Meie hotelli lõõgastavas atmosfääris tunned end kui kodus.

Vaata rohkem

Müügijuht