Värsked tööpakkumised

Müügijuht, norra keele oskusega

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 60621

Tööpakkumise number

60621

Töö kirjeldus

  • Müügijuhi põhiülesanne on teenuste/toodete müük telefoni teel.
  • Uute klientide leidmine ja haldamine

Nõudmised kandidaadile

  • Hea ja avatud suhtlemise oskus
  • Väga hea norra keele valdamine suhtlustasandil
  • Soov arendada oma teadmisi ja oskusi
  • Arvutitundmine
  • Sisemine tunne et, see töö on just see, mida teha soovid
  • Kasuks tulevad teadmised ehitusmaterjalidest

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  • Teadmisi ja kogemusi müügitöö ja klienditeeninduse alal
  • Meeldivat, sõbralikku ja abivalmis seltskonda
  • Arenemisvõimalust ettevõttes ja igakülgset tuge oma karjääri edendamiseks
  • Kesklinnas asuvat ja mugavalt ligipääsetavat kontorit
  • Täiendkoolitusi
  • Võimalust kujundada oma palka

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. märts 2006
Kuulutus sisestati:
20. veebruar 2006

Staffer OÜ on personali vahendamisele ja rentimisele spetsialiseerunud ettevõte, vahendades pädevat tööjõudu nii eesti kui skandinaavia ettevõtetele.