Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #127885

Müügijuht

CVKeskus.ee klient
Narva, Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Müügijuhi tööülesanneteks on uute klientide leidmine, nende kindlustusvajaduste hindamine ja parimate lahenduste pakkumine, töö kindlustustoodetega ning edasimüüjate tegevuse koordineerimine.

Ootused kandidaadile

Sobiv kandidaat omab eesti ja vene keele oskust suhtlustasandil, väljakujunenud kontaktidevõrku Ida-Virumaa võimalike kindlustusklientide hulgas, iseseisva töö tegemise võimet, oskust erinevate inimestega meeldivalt suhelda, teadmisi arvutist tekstitöötluse ja tabelarvutuse osas ning juhilube ja sõiduvahendit.

Omalt poolt pakume huvitavat ja vastutusrikast tööd, korralikku töötasu (põhipalk + tulemustasu) ning arenemisvõimalust müügi- või kindlustusvaldkonnas.

Tööpakkumise number
#127885
Müügijuht