Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #63853

Müügijuht-müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- aktiivne teenuste müük
- klientidega kontaktide loomine
- toodete ja teenuste müügilepingute sõlmimine

Ootused kandidaadile

- aktiivse müügitöö kogemus
- hea arvutioskus
- kesk- või keskeri haridus (soovitavalt IT erialadel)
- väga hea eesti keele oskus, vene keel suhtlustasandil
- valmidus meeskonnatööks
- korrektne, aktiivne, taiplik

Ettevõte pakub

- tööd 4-5 kuuks
- täistööaega E-R
- huvitavat ja mitmekesist tööd
- sõbralikku kollektiivi
- kõiki tööks vajalikke kaasaegseid tehnilisi vahendeid.

Tööpakkumise number
#63853