Värsked tööpakkumised

MÜÜGIJUHT Lõuna-Eestis

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 118152

Tööpakkumise number

118152

Töö kirjeldus

PEAMISED TÖÖÜLESANDED ON:
• pikaajaliste kliendisuhete loomine, arendamine ja hoidmine
• uute klientide leidmine
• hinnapakkumiste ja kalkulatsioonide koostamine
• ettevõtte esindamine ja toodete tutvustamine

Nõudmised kandidaadile

HEAL KANDIDAADIL ON:
• kõrgharidus (või omandamisel)
• müügijuhi töö kogemus
• ehitusvaldkonna tundmine
• suhtlemisoskus, väljendusoskus, pingetaluvus
• eesti ja vene keele oskus, inglise keel suhtlustasemel
• hea arvutioskus
• kohusetundlikkus ja ausus

Ettevõte pakub

• püsivat töösuhet arenevas rahvusvahelises ettevõttes
• vastutusrikast ja huvitavat tööd
• kindlat konkurentsivõimelist sissetulekut
• sõbralikku meeskonda ja häid töötingimusi
• tööpiirkonda Lõuna-Eestis ja töökohta Tartus

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. august 2007
Kuulutus sisestati:
3. august 2007

Ramirent AS on üks suuremaid ehitusseadmete rendifirmasid Eestis, kuulume rahvusvahelisse kontserni, mille tütarfirmad asuvad kaheteistkümnes Euroopa riigis. Eestis asuvad Ramirendi rendipunktid Tallinnas (viis rendipunkti), Tartus, Pärnus, Kuressaares, Viljandis, Võrus, Rakveres, Jõhvis ja Narvas ning diiler Jõgeval. Ramirendi tootevalikus on väiketööriistad ja tõsteseadmed, tellingud ja piirdeaiad, telgid ja keemilised käimlad, ehitussoojakud ja merekonteinerid, laadurid ja ekskavaatorid, pinnaserullid ja tornkraanad, betoonraketise vormid ja toestused. Pakume parima kvaliteediga tööriistu, ehitusseadmeid ja nendega seotud teenuseid.