Värsked tööpakkumised

Müügijuht (logistikateenused)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 183328

Tööpakkumise number

183328

Töö kirjeldus

Müügijuhil on oluline roll ettevõtte müügieesmärkide täitmisel, müügiplaanide koostamisel ning ettevõtte tulubaasi suurendamisel. Müügijuht peab olema orienteeritud selgelt aktiivsele müügile, oluline on iseseisev mõtlemine, lahtiste silmadega ringi käimine, oskus sobivat hinnataset määrata, pakkumisi teha, läbirääkimisi pidada, lisaks lepingu sõlmimisele panna klient teenuseid ka tarbima. Töö eesmärk on leida uusi kliente või panna olemasolevaid rohkem meie teenuseid tarbima, st. tuua ettevõttele uut käivet.

Nõudmised kandidaadile

• selge soov teha müügitööd
• kõrgharidus (võib olla omandamisel)
• proaktiivsus, isiklik initsiatiiv leida potentsiaalsed kliendid ja töösuunad
• järjepidevus ning korrektsus nii klientidega suhtlemisel kui müügitööga kaasnevas dokumenditöös
• kohanemisvõime suure organisatsiooni töökorralduse ja reeglitega
• inglise ja vene keele oskus teenuste müügiks ja põhjalikuks selgituseks vajalikul tasemel
• müügitöö kogemus vähemalt kolm aastat vähemalt kahekümne töötajaga ettevõttes
• sõbralikkus, abivalmidus ja täpsus tööülesannete täitmisel
• ausus, kohusetundlikkus ja väga hea suhtlemisoskus
• pingetaluvus ja organiseerimisvõime

Kasuks tuleb:
• eelnev töökogemus müügijunina või kliendihaldurina
• logistikaalased teadmised ja logistikaettevõttes töötamise kogemus
• kontaktidevõrgustik

• palju huvitavat tööd kiiresti arenevas ja muutuvas ettevõttes
• eneseteostus- ja arenemisvõimalusi
• kaasaegseid töötingimusi
• meeldivat tulemustele orienteeritud nooruslikku meeskonda
• tulemuspalka
• väga häid sportimisvõimalusi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. september 2009
Kuulutus sisestati:
31. august 2009

Eesti Post on sajandite taha ulatuva ajalooga teenindusettevõte kaasaegses postiäris. Kiiresti areneva ettevõttena pakume parimaid lahendusi saadetiste kohaletoimetamisel olenemata kohast ning ajast. Meie klientideks on paljud ettevõtted, aga ka kõik Eesti inimesed.