Värsked tööpakkumised

Müügijuht-logistik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 30940

Tööpakkumise number

30940

Töö kirjeldus

• müügitöö organiseerimine ja teostamine;
• läbirääkimised klientidega ja lepingute sõlmimine;
• hinnapakkumiste koostamine;
• reklaami korraldamine.

Nõudmised kandidaadile

• oled omandanud vähemalt keskhariduse;
• Sul on kindel soov ennast tõestada tulemusliku ja professionaalse müügiinimesena ning tunned uhkust ja rahulolu oma seniste müügisaavutuste üle;
• Sinu trumbiks on huvi ja kogemus rahvusvahelise transpordi või ekspedeerimise valdkonnas;
• suhtled ja saad hakkama kirjade koostamisega nii eesti-, vene- kui inglise keeles;
• ei jää hätta arvutioskusega igapäeva töös - Word, Excel, Outlook, internet;
• oled pinget taluv, iseseisev ja süsteemne inimene, kelle head suhtlemisoskust, järjepidevust ja korreksust on alati kõrgelt hinnatud.

Pakume Sulle, kui edukale müügijuht-logistikule põnevat tööd perspektiivses valdkonnas, toredaid ja tegusaid kolleege, arenemisvõimalusi ning tööle väärilist tasu.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. juuni 2004
Kuulutus sisestati:
26. mai 2004

Eesti kapitalil põhinev transporditeenuseid osutav ettevõtte, kes on tegutsenud aktiivselt 1992. aastast. Meie meeskonda kuulub 17 edule orienteeritud inimest.