Värsked tööpakkumised

Müügijuht-logistik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 22887

Tööpakkumise number

22887

Töö kirjeldus

 logistika ahela töö organiseerimine
 uute klientide leidmine
 kliendisuhete hoidmine
 pakkumiste tegemine
 lepingute sõlmimine

Nõudmised kandidaadile

 müük on Sinu elus edasiviiv jõud
 tunned huvi logistika teenuse vastu ja eelisseisus oled, kui omad töökogemust antud valdkonnas
 suhtled vabalt vene keelt kõnelevate klientidega ning ei kohku, kui keegi soovib vestelda inglise keeles
 kandideerimisel teenid pluss punkte, kui Sul on kaubavarude juhtimise alased teadmised ja oskused
 arvuti on Sinu parim sõber tekstitöötluse ja tabeliarvutuse tasemel
 naudid pakkumiste tegemise kunsti ja lepingute koostamist
 oled täitsa ise sõitnud väikeautoga ja sul endal seisab üks ka hoovis
 Sinu eelmised tööandjad iseloomustavad sind kui „töökat mesilast“

Anname Sulle võimaluse tõestada ennast tulemusliku müügijuht-logistikuna ja pakume tingimusi piiramatult teenida kasumit nii endale kui ka ettevõttele. Sind ootab ees võimalus jätkata tööd olemasolevate klientidega ja sõlmida lepinguid uutega.

Lisainfo

Pakume põhipalka 6000.- krooni bruto, millele lisandub protsent käibest.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. august 2003
Kuulutus sisestati:
28. juuli 2003

edukat laopindade rentimise ja logistika teenust pakkuvat ettevõtet, mis on tegutsenud 1993.aastast ja omab tunnustatud külma- ja tavalaopinda.