Värsked tööpakkumised

Müügijuht Läti turule

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 362945

Tööpakkumise number

362945

Töö kirjeldus

* Vipexi poolt toodetavate ja esindatavate toodete presenteerimine ja müük äriklientidele Lätis ning sellega seonduva kvaliteetse teeninduse ning
järelteeninduse tagamine
* klientidele ehitus-, sisustus- ja viimistlusmaterjalide ning muude pakkumiste koostamine lätikeelsena
* kauba- ja toote kasutusjuhendite toimetamine ja vajadusel läti keelde tõlkimine

Nõudmised kandidaadile

* läti keele oskus emakeelena või C1 tasemel
* eesti ja/või vene keele oskus suhtlus tasemel
* eelnev kliendihaldurina, projektimüügijuhina või analoogsel ametikohal töötamise kogemus
* hea MS Office programmide kasutamisoskus
* B-kategooria autojuhiload

* stabiilset töökohta 24 aastat edukalt tegutsenud ettevõttes
* vajalikke tingimusi ja tuge heade tulemuste saavutamiseks
* koolitust ja arenemisvõimalust tugevas rahvusvahelises meeskonnas
* konkurentsivõimelist töötulemustele vastavat töötasu
* suurepärast eneseteostusvõimalust

Lisainfo

Töökoht Eestis, Tallinna kontoris.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. detsember 2014
Kuulutus sisestati:
21. november 2014

AS Vipex on 1990. aastal asutatud rahvusvaheline tootmis- ja kaubandusettevõte.

Meie tootevaliku moodustavad erinevad kõrgekvaliteedilised ehitus- ja siseviimistlusmaterjalid, looduskivitooted, mööbel, sanitaartehnika ning kodu- ja laiatarbekaubad, mis pärinevad enam kui 30 riigist üle kogu maailma.

Esindame või omame mitmeid üle kogu Skandinaavia ja Balti riikide tuntud kaubamärke. Meie klientideks nendel turgudel on kõik suuremad ehitus- ja viimistluskaupade müügiga tegelevad jaekaubandusettevõtted, ehitus- ja kinnisvaraarendusettevõtted, arhitektid ja sisekujundajad, riigiasutused jpt.

AS Vipex partneritele pakutavate teenuste hulka kuuluvad lisaks tootjafirmade esindamisele ja toodetud kaupade hulgimüügi korraldamisele ka müügitoetuse ja järelteeninduse pakkumine ning logistikateenused. Ülaltoodud teenuseid pakume põhiosas Eesti, Läti, Leedu, Soome ja Rootsi turul.